top

Niezapomniana pamiątka

dla Ciebie i dziecka

Zachowaj wspomnienia

w szkolnej fotoksiążce

Michał i Tobiasz

w kąpieli

Madzia

i jej starszy brat

Uroczy maluszek

sesja noworodkowa

Nina

sesja dziecięca

Zuzia

sesja niemowlęca

Emilka i Tymek

z rodzicami

Basia i Wojtek

na ślubnym, zimowym plenerze

Na rockowo

i nie tylko

Franek

sesja noworodkowa

Amelka i Wiktor

sesja rodzinna

Arturek

sesja noworodkowa

left

Oferta cenowa: Sesje biznesowe

Poniższa oferta dotyczy fotografii portretowo-biznesowej. Wykonujemy zdjęcia na potrzeby katalogów, promocji lub wewnętrznegu użytku w firmie. Mogą to być zarówno potrety formalne, jak również luźniejsze stylizacje pojedyncze czy grupowe "z życia biura". 

Sesje wykonujemy w pomieszczeniach biznesowych wykorzystując charakter przestrzeni biurowych lub w plenerach (np. na tle budynków z logo firmy). Możemy również zaproponować klasyczną sesję studyjną. Dysponujemy sprzętem mobilnym (lampy, tła), więc taką sesję możemy zrealizować u Klienta.

W każdej z przedstawionych opcji można dobrać większą liczbę zdjęć przez co Klient ma całkowitą dowolność liczby ujęć, a konkretnego wyboru dokonuje na podstawie wglądówek jakie przesyłamy po sesji. Podane ceny są cenami brutto.

Zlecenia większe lub niestandardowe wyceniane są indywidualnie. Jesteśmy elastyczne i możemy dostosować się do Państwa potrzeb, wystarczy skontaktować się z nami w celu ustalenia zakresu i trybu pracy. 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

 

Pakiet minimum - 400 zł

Cena zawiera:
- 8 wybranych ujęć poddanych profesjonalnej obróbce w kilku wersjach (*)
- wersje cyfrowe oddajemy w wysokiej rozdzielczości, na życzenie przygotowujemy również wersje zmniejszone dla celów prezentacji w Internecie

Kolejne ujęcia - 40 zł/szt

 

Pakiet standard - 675 zł

Cena zawiera:
- 15 wybrane ujęcia poddane profesjonalnej obróbce w kilku wersjach (*)
- wersje cyfrowe oddajemy w wysokiej rozdzielczości, na życzenie przygotowujemy również wersje zmniejszone dla celów prezentacji w Internecie

Kolejne ujęcia - 30 zł/szt

 

 

Wyjaśnienia:

(*) Pełna profesjonalna obróbka oznacza, że ujęcie poddane jest retuszowi, korekcie kolorystyki, naświetlenia, kadru itp. Dodatkowo każde ujęcie przygotowane jest w co najmniej 2 wersjach np. sepia, kolor, czarno-białe itp. Ujęcia do obróbki wybiera Klient na podstawie nadesłanych wglądówek.

Dojazd - w obrębie Krakowa i gminy Zielonki gratis, poza Krakowem koszt 1,80 zł/km.

 

right
Oferty specjalne
Dane kontaktowe
 

Laura Dec: 501 348 260

Anna Otczyk: 504 244 935